اتوبار گلستان غربی,باربری گلستان غربی

اتوبار گلستان غربی،باربری گلستان غربی،اتوبار گلستان غربی،باربری گلستان غربی30 در صد تخفیف 9191633697 آقای فاتحی،اتوبار محدوده گلستان غربی،باربری محدوده گلستان غربی، اتوبار منطقه گلستان غربی،باربری منطقه گلستان غربی،اتوبار،باربری،حمل بار شرکت،حمل بار ادارات،حمل بار شرکت در گلستان غربی،حمل بار ادارات در گلستان غربی،حمل بار با نرخ اتحادیه،اثاث کشی در گلستان غربی،اسباب کشی در گلستان غربی،اسباب کشی منزل،اثاث کشی منزل،حمل و نقل،اسباب کشی منزل در گلستان غربی،

باربری

این باربری با بهترین کادر آموزش دیده و با تجربه کافی و ناوگان حمل و نقل اثاث منزل و اثاث ادارات و شرکت ها به صورت ۲۴ ساعت در خدمت مردم خوب تهران و شهرستان هستند.

ما تعهد داریم تا جهت ارائه ی بهترین خدمات،کنار شما باشیم.این اتوبار با سالها سابقه ی درخشان در باربری حرفه ای در تهران آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم استان تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب
 2. -کارتن حمل لباس
 3. –کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل
 4. و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
 5. ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ-بابل رپ
 6. و کارتن های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی
 7. جابجایی کالا بصورت صادراتی،وارداتی و ترانزیت کالا
 8. ارائه ی سرویس های مناسب
 9. جهت اسباب کشی ادارات،
 10. اثاث کشی منازل و
 11. جابجایی کالا بصورت تجاری
 12. ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس
 13. بیمه ی کالا
 14. ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی اثاث منزل
همواره در کوشش هستیم تا لحظه های ماندگار از یک اثاث کشی بی دغدغه را برای تان رقم زنیم.

باربری

تخصص شرکت باربری در جابجایی وسایل

نیروهای متخصص شرکت های اتوبار به خوبی می دانند که هر وسیله چگونه باید جابجا شود:

برای جابجایی گاز،یخچال و لباسشویی از پایه هایی چرخدار استفاده می کنند که بهترین روش برای اینکار است.

برای جابجایی تخت،کمد و مبل باید حتماً دو نفر دخیل باشند تا نه وسایل آسیب ببیند و نه به دیوارها ضربه ای وارد شود.

وسایل سبک را در کارتن هایی با سایز مناسب قرار دهید بطوریکه وزن آنها قابل قبول باشد و کارتن نیز تحمل آن وزن را داشته باشد.جابجایی کارتن ها را نیز به نیروهای متخصص شرکت بسپارید.این افراد آموزش دیده هستند و هنگام جابجایی که سلامت جسمانی خود نیز آسیب نیزنند

باربری

تاریخچه اتوبار و باربری

در زمان های خیلی دور جابجایی و حمل ونقل فقط از راه زمینی و با استفاده از چهارپایان (مثل اسب و الاغ)و انسان ها امکانپذیر بود که گاها به دلیل دوری مسافت شهرها جابجایی ماه ها زمان می برد و بسیار سخت و طاقت فرسا بود،اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی تغییرات اساسی در این زمینه صورت گرفت،تغییراتی که باعث صرفه جویی در وقت و انرژی انسانها شد.امروزه در سطحی پیشرفته از عرصه باربری قرار گرفته ایم و برای حمل و نقل از وسایلی چون قطار،کامیون،هواپیما،کشتی و...استفاده می کنیم که همین موضوع باعث ایجاد تحولی عظیم در صنعت حمل و نقل و باربری شده است.

خصوصیات باربری خوب

باربری خوب از قبیل وقت شناسی،شفافیت در عملکرد مجموعه،مقرون به صرفه بودن و نیز ارائه خدمات مفید و سودمند را می توانیم مطرح کنیم.
یک باربری خوب باید :

یک شرکت.باربری خوب.و با سابقه ی کاری زیاد است چرا.که.باربری.نیاز به تجربه کاری دارد تا در شرایط.و مشکلات مختلفی که حین باربری پیش خواهد آمد.به راحتی مقابله کند..داشتن مجوز رسمی.از اتحادیه یکی از مسائلی.است که.می تواند میزان تجربه کاری یک شرکت.باربری معتبر را.تضمین کند.
داشتن.بیمه رایگان.یکی دیگر از ویژگی های ای.شرکت ها.است کلیه.بار ها بهتراست.شامل بیمه رایگان باشند تا شما با خیال راحت بارهای خود را به شرکت مورد نظر.بسپارید.بسته بندی اثاثیه.منزل.در یک.شرکت.باربری.مطمئن باید توسط نیرو های متخصص و آموزش دیده.انجام شود.
حین استفاده از تجهیزات تخصصی بسته بندی بسیار هائز اهمیت است چرا که اگر برای مثال کارتن های بسته بندی شرکت باربری انتخابی دارای مقاومت کافی نباشد و یا حتی ضد آب نباشند برای شما هزینه های جانبی زیادی را به همراه دارد.
مورد دیگری که یک شرکت با سابقه بالا باید در آن مهارت کافی را دارا باشد توانایی و مهارت حمل وسایل سنگینی از قیبل گاو صندوق ها و یا پیانو و یخچال ساید بای ساید است.اما تنها این موارد مهم کافی نیست.

ویژگی های یک باربری خوب :.

 1. حداقل به صورت پیامکی و یا از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به اقدام به ارائه مشاوره های کامل و.جامع برای مشتریان خود نماید و نسبت به نظرات و انتقادات و پیشنهادات آن ها بی تفاوت نباشد..
 2. در ارائه خدمات خود از بهترین خدمات بسته بندی باربری و کارتون ها و حمل اثاثیه و نیز کارگران مجرب،ماهر و.آموزش دیده استفاده کند..
 3. انواع و اقسام ماشین های باربری را در اختیار داشته باشد و همچنین رانندگانی که.در اسرع وقت و با وسواس کاری سر محل حاضر شوند.
 4. در هنگام جابجایی وسایل مشتریان،محتاطانه و با دقت لازم و کافی عمل نماید و نسبت به آن ها مسئولیت پذیر باشد.
 5. شرکت اتوبار و حمل و نقلی که اپراتورهای خود را موظف کند پس از تحویل و اتمام کار همچنان پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتری ها باشد و در جهت جذب رضایتمندی کامل آن ها قدم بردارد.
 6. جدیدترین متد روز را برای بسته بندی اسباب و اثاثیه به کار گیرد.
 7. از مدرن ترین ابزار بسته بندی جهت انجام این کار استفاده کند.
 8. نیروهای این باربری باید از بین افراد متخصص و مجرب انتخاب شده باشند.
 9. باید دارای وسایل نقلیه در ابعاد گوناگون برای مقاصد مختلف باشد.

امتیاز باربری های مناسب چیست؟

یک شرکت اتوبار خوب و حرفه ای علاوه بر داشتن خصوصیات بالا باید دارای ویژگی های دیگری هم باشد که در ادامه به آن اشاره می&کنیم:

باید در هر زمان و هر مکان برای راهنمایی کردن مشتریانش مشاوره حضوری و تلفنی بدهد.
بنابراین تنها اتوباری مستلزم داشتن تعدادی اپراتور است که پس از شنیدن صحبت های مشتری،متناسب با نیاز آن ها بهترین سرویس ممکن را به آنها پیشنهاد دهند.
زمانی که کار جابه جایی به اتمام رسید تمام اسباب و اثاثیه را در یک محل قرار ندهد و تا جایی که ممکن است هر بسته را در محلی که قرار است چیده شود قرار دهد.
در صورتی که مشتری رضایت داشت در چیدن وسایل به او کمک کند.
پس از اتمام کار میزان رضایت مشتری را جویا شود.

•با آغوش باز انتقادات و پیشنهادهای مشتری را بپذیرد و از آنها در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کند.

•اهمیت ضمانت نامه باربری:.یک باربری خوب نباید تنها در هنگام دریافت هزینه خدمات خود را به مشتری ارائه دهد،بعضی اوقات مشکلی در جابجایی رخ می دهد.که به عنوان حوادث غیرمترقبه شناخته می شود و اگر بار شما در جابجایی دچار.آسیب شد،.باید بر اساس قوانین بین المللی هزینه ی از.سوی شرکت پرداخت شود،گاه.این هزینه کم و یا زیاد تر.از چیزی که فکر می کنید خواهد بود.
برای انتخاب ماشین.مناسب حمل بار باید به.نکات.زیر را رعایت نماید

 1. نوع بار و اسباب و لوازم
 2. مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود.
 3. باربری در تهران است یا برای شهرستان
 4. ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
 5. نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد

در اکثر اتوبارها به صورت کلی از 3 دسته ماشین زیر استفاده می شود :

1-باربری توسط ماشین های سبک :وانت وانت پراید وانت نیسان

2-باربری توسط ماشین های نیمه سنگین :کامیون خاور هیوندا ایسوزو کامیونت

3-باربری توسط ماشین های سنگین :تریلی ترانزیت ده تن کفی ترانزیت یخچالی 20 تُن چادری سه محور کفی کُمپرسی تریلی تانکر فاو

و اینکه جهت حمل بار و باربری شهری (تهران)عموما از ماشین های سبک و نیمه سنگین استفاده می شود..

با توجه ویژگی های گفته شده برای یک باربری خوب همان قدر که سرعت خوب است اما می تواند موجب عجله شود و این به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اگر بارهای شما در اثر اشتباه و عجله دچار آسیب دیدگی شوند و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود و چه بسار شما ضرر های بزرگی را متحمل شوید..

بنابراین بهترین کار این است که سطح خدمات،پشتیبانی.،ضمانت.ارائه خدمت و همین طور قیمت و سابقه فعالیت را دستمایه ای.کنید برای یک مقایسه ی اصولی بین تمامی برند هایی که در این.زمینه فعالیت گسترده.دارند.به عنوان.مشتری همیشه بهترین را انتخاب کنید تا کار شما نقص کم تری داشته و این نقص میل به صفر داشته باشد.

:Published Date:6/5/2023 10:48:30 AM
تلفن تماس فوری اتوبار گلستان غربی,باربری گلستان غربی